SlcTürk

SLCTURK.COM ailesi olarak 2017 yılında Türkiye’nin ilk dijital coin alım-satım platformunu kurduk ve slc coini dijital piyasaya çıkardık. Gelişen teknoloji ışığında global ölçekte gittikçe artan dijital coin sisteminde, Türkiye’yi bu alanda geliştirmeyi amaçlamaktayız. Türkiye’nin ilk coin platformu olan SLCTURK.COM ile birlikte Dünya’da ki tüm alt coinleri hizmet ağımıza dahil ederek büyümeye devam etmekteyiz.

Tüm bunların yanında yerel alt coinlerimizi üreterek üyelerimizin daha fazla kazanç sağlamalarını hedefliyoruz. Üyelerinin yanı sıra çalışanları, iş ortakları ve hatta rakipleri için bir tutkuya dönüşecek, alanının en iyisi ve çalıştığı alanda küresel bir oyuncu olma hedefiyle çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

İnsanlar gelişen teknolojiye ayak uydurarak iletişim araçları hız kazanmış ve vazgeçilmez boyuta ulaşmıştır. Ticaret, teknoloji ile birleşerek internet ortamında yapılmaya başlamıştır. Ticaretin bu denli küresel konjonktür de evrilmesi, paranın dijital sisteme geçmesine yön vermiştir. Bu gelişme ışığında para formunu ve niteliğini dijitale çevirerek artık yeni bir sistem başlatmıştır. Bu sistem internet ortamında paranın rolünü coine bırakarak sanal bir ticaret ortamına geçirmiştir.

Coin sisteminin yaygınlaşması ve ülkelerinde bu coin birimini yavaş yavaş tanımasıyla artık dünya sanal bir para ekosistemine yönelmektedir.

Slc coin, bu alana hizmet etmek ve sistemin dinamiklerini oluşturmak maksadıyla SLCTURK.COM ile Türkiye’yi dünya hızına ulaştırmayı görev edinmiştir.

Top